رویدادمنتخب سردبیر

رویداد Future Games Show با معرفی 40 بازی برگزار می شود

تریلرها، اخبار، گیم پلی و مصاحبه های جدید در بهار امسال. به همراه سازندگان استودیو هایی مانند سگا ،تیم 17 ، برادران وارنر و الکترونیک آرتز در رویداد Future Games Show. با ویولت گیمرز همراه باشید.

رویداد Future Games Show در 25 مارس برگزار می شود. در این رویداد حدود 40 بازی از بیش از 30 ناشر و توسعه دهنده مختلف معرفی می شوند. سگا، تیم 17، برادران وارنر و الکترونیک آرتز برخی از ناشرینی هستند که نمایش دارند. می توانید پنجشنبه، 5 فروردین این رویداد را از صفحه اصلی رویداد در توییچ و یا در استریم ویولت گیمرز دنبال کنید.

در رویداد آینده گیمینگ بهاری پیش رو بازی هایی برای پلتفرم های مختلف حضور دارند. یعنی PS5 ، Xbox Series X ، Nintendo Switch ، PS4 ، Xbox One و بازی های PC همه هستند. این مراسم را ستاره های بازی Resident Evil 3 Remake اجرا می کنند. یعنی جف شاین (کارلوس اولیویرا) ) و نیکول تامپکینز (جیل ولنتاین) از مجری های این رویداد هستند.

تامپکینز گفت: “من از اجرا مراسم بهاری آینده گیمینگ در کنار جف شاین، بازیگر با استعداد Resident Evil 3 ، بسیار خوشحالم.” او همچنین اضافه کرد:”این رویداد مطمئناً هیجان انگیز خواهد بود. من مشتاقانه منتظر هستم که برخی از بازیهای جدید و شگفت انگیز که امسال ارائه می شود را به گیمر ها نشان دهم! به ما در تاریخ 25 مارس(5 فروردین) به طور زنده در Twitch به ما بپیوندید.”

نظر شما راجب این رویداد چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید. یادتان نرود که ویولت گیمرز نیز این مراسم را پوشش می دهد. پس در صورت علاقه داشتن به این رویداد ویولت گیمرز را دنبا کنید.

دیگر مطالب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments