درباره ما

رسانه ویولت گیمرز از تاریخ 9 نوامبر 2020 (دوشنبه 19 آبان 1399) فعالیت خود را شروع به کار کرد. وبسایت این رسانه نیز از تاریخ 15 فوریه 2021 (27 بهمن 1399) کار خود را آغاز کرده است. ما در ویولت گیمرز سعی می کنیم بروز ترین اخبار سرگرمی را به زبان فارسی پوشش بدهیم. در کنار اخبار، ما سعی می کنیم محتوا های مختلف را به بهترین شکل برای تان بررسی کنیم. همچنین بخشی از فعالیت ویولت گیمرز تولید محتوای اختصاصی و اورجینال بوده که ما این بخش را یکی از مهم ترین وظایف خود در این رسانه می دانیم.

داستان زندگی ویولت گیمرز

ویولت گیمرز با سه چهار تا دختر پسر گیمر با حال استارت فعالیت خودش رو زد. در حال حاضر حدود 30 دختر و پسر که همه گیمر هستند در بخش های مختلف تیم اصلی ویولت گیمرز کار می کنند. برخی اخبار خارجی رو ترجمه کرده، یا اخبار داخلی را نگارش می کنند. برخی دیگر نیز مشغول ضبط و ادیت برنامه های صوتی و ویدئویی هستند. مهم نیست که دقیقا هر فرد در ویولت گیمرز به چه کاری مشغول است، مهم این است که همه برای ویولت گیمرز و برای رسیدن به اهداف آن فعالیت می کنند.

ویولت گیمرز، حامی سرگرمی!

  • ویولت گیمرز به صورت رسمی، حامی رسانه ای بزرگترین رویداد بازی سال ایران، ویگما است!
  • ویولت گیمرز همیشه حامی بازی سازان داخلی است. این وبسایت با انتشار رایگان اخبار بازی ساز های داخلی، انجام مصاحبه رایگان با بازی ساز های ایرانی و یا نگارش مقالاتی درباره آنها، از صنعت بازی های ویدئویی کشور و بازی ساز ها حمایت می کند. به همین منظور برخی بازی ساز ها حتی اخباری انحصاری و اختصاصی را به ویولت گیمرز، برای انتشار میفرستند.
  • ویولت گیمرز حامی رسمی رسانه ای کارزار اعتراض بازی سازان داخلی نسبت به برخی قوانین بنیاد ملی بازی های رایانه ای بوده است.
  • ویولت گیمرز همیشه حامی سینمای ایران است. این وبسایت با انتشار و نوشتن مطالب مختلف در رابطه با سینمای ایران، از اهالی این صنعت در کشور حمایت می کند.
  • ویولت گیمرز همیشه حامی کتابخوانی است. بخش کتاب ویولت گیمرز به زودی فعال می شود و به نقد و بررسی کتاب های ایرانی و خارجی، می پردازد.

ویولت گیمرز، دنیای بنفش سرگرمی ها

  • ویولت گیمرز در تلاش است تا با انتشار مقالات مفید، سطح سواد را درباره بخش های مختلف دنیای سرگرمی، از سینما گرفته تا بازی های ویدئویی را ارتقاء بدهد.
  • ویولت گیمرز در تلاش است تا با به کارگیری یک تیم خبری خوب و جوان، بیشترین اخبار دنیای سرگرمی را در سریعترین زمان ممکن پوشش دهد.
  • ویولت گیمرز در تلاش است تا محتوای متنوعی را تولید کند. شما می توانید در ویولت گیمرز ویدئو ها، پادکست ها(ویوکست ها)، مقالات، اخبار، نظرسنجی ها و مطالب متفاوتی را تولید و منتشر کند.
  • ویولت گیمرز در تلاش است تا با کاربران خود و علاقه مندان حوضه بازی های ویدئویی، سینما، انیمه، کتاب و… ارتباط برقرار کند. این ارتباط می تواند در قالب مقالات دورهمی و پرسیدن نظر کاربران، نظرسنجی ها و… باشد.

چه کسانی در ویولت گیمرز کار می کنند؟

مدیر، سردبیر:
علی حیدریان

معاون سردبیر:

دانیال دامیان

دبیر تحریریه سینما:
امیررضا صادق مقدم

دبیر تحریریه گیم:
رهام هدایتی

تیم تحریریه ویدئو گیم:
سعید آقابابایی
امیر صادقی

محمدرضا دیزج خلیلی
حمیدرضا شریفی
علی وکیلی
پارسا قربانی مقدم

امیر مهدی آصفی فر
علیرضا درویشی
محمد مظفری
علی بخششی
سهند رشیدی احمد آبادی
ارشا انصاری
محمد خسروی
امیر مهدی آصفی فر

تیم تحریریه سینما:
بهار عباس پور
علی ندایی
آروین قربان پور
سجاد شوریابی
علیرضا اسحاق
محمد سپاسگزار
رضا باروت کوبیان
آرین محمد زاده

تدوین:
متین علوی

مرسی از اینکه ویولت گیمرز، رسانه سرگرمی خودتونو دنبال میکنین:)💜