درباره

Vglogo

اول از همه، مقالات تخصصی!

نقد، بررسی، تحلیل و مقایسه

تیم ویولت گیمرز، روزانه در حال نگارش و انتشار مقالات تخصصی در چهار حوزه سینما، انیمه، کتاب و بازی های ویدیویی می باشد. بخشی از این مقالات، نقد، بررسی، تحلیل یا مقایسه هستند. اگر از طرفداران و مخاطبین هر یک از این حوزه ها باشید، قطعاََ از مطالعه این مقالات لذت خواهید برد!

کتاب کهکشان
نقد فیلم بتمن 2022

مقالات جذاب و متنوع!

دیگر مقالات

دامنه مقالاتی که در ویولت گیمرز منتشر می شود، محدود به نقد و بررسی، تحلیل یا مقایسه نیست! ما در ویولت گیمرز بر روی انتشار مقالات با کیفیت در حوزه های مرتبط تمرکز کرده ایم. بنابراین، مقالات زیادی با موضوعات دیگر نیز در ویولت گیمرز وجود دارد. از داستان بازی ها گرفته تا معرفی کتاب و از حقایق فیلم فلان تا لیست های مختلف انیمه ای!

ببینید، بشنوید و لذت ببرید!

پادکست ها و ویدیو ها

ما در ویولت گیمرز عاشق تنوع هستیم. به همین دلیل، علاوه بر تولید محتوای متنی، به تولید محتوای ویدیویی و صوتی نیز می می پردازیم. پادکست های ما، شامل مصاحبه، گفتگو، تحلیل و بررسی اخبار می شود. هرکدام از ویدیو های متنوع ویولت گیمرز نیز موضوع خاص خود را دارد. پیشنهاد می کنیم حتماََ لیست پادکست ها و ویدیو های ما را از زیر ببینید!

با فعالیت های ویولت گیمرز بیشتر آشنا شوید!

ویولت گیمرز، حامی سرگرمی!

مصاحبه ها

رسانه ویولت گیمرز، با استودیو ها و بازی سازان و حتی افراد رسانه ای مختلفی مصاحبه انجام داده است. تمام این مصاحبه ها رایگان بوده و برای کمک به پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی در ایران انجام شدند.

ویوکریتیک

بزرگترین کمک ویولت گیمرز به جامعه مخاطبین و طرفداران بازی های ویدیویی و فیلم و سریال در ایران، راه اندازی پایگاه ویوکریتیک بوده است. وبسایت ویوکریتیک، تنها بازبینی جمعی ایران و خاورمیانه بوده که به صورت مستقل فعالیت می کند.

رویداد ها

ویولت گیمرز علاوه بر اینکه به برگزاری رویداد های مختلفی می پردازد، از دیگر رویداد های بازی های ویدیویی نیز حمایت می کند. ویولت گیمرز حامی رسمی رویداد ویگما، بزرگترین رویداد بازی سال ایران است.

داستان ما

داستان زندگی ویولت گیمرز

رسانه ویولت گیمرز از تاریخ 9 نوامبر 2020 (دوشنبه 19 آبان 1399) توسط سه چهار تا گیمر باحال فعالیت خودش رو شروع کرد. وبسایت این رسانه نیز از تاریخ 15 فوریه 2021 (27 بهمن 1399) استارت زد. در حال حاضر بیش از 50 نفر در تمام مجموعه ویولت در حال فعالیت هستند. فعالیت تیم ویولت گیمرز شامل نگارش و انتشار اخبار، مقالات، ویدیو ها و پادکست ها می شود.

FAV icon VioletGamers.com

ویولت گیمرز؛

دنیای بنفش سرگرمی ها

استریم تولید محتوا یوتیوب توییچ
بهترین بازی سال 2022 از نظر کاربران ویولت گیمرز

همه ما در ویولت گیمرز، عاشق هنر و سرگرمی ها هستیم. به همین دلیل با عشق، برای شما تولید محتوا کرده و آنقدر رویا ها و اهداف بزرگ داریم که ممکن است حتی فکر کردن به آن ها نیز سخت باشد. به همین دلیل، شعار ویولت گیمرز رو دنیای بنفش سرگرمی ها قرار دادیم. خوشحال میشیم با ورود روزانه به وبسایت ویولت گیمرز و استفاده از ما رو همراهی کنین:)

گوشه ای از آمار ویولت گیمرز:

0 +
پادکست و ویدئو
0 +
مقاله منتشر شده
0 +
خبر منتشر شده
0 +
کامنت

در آخر، با تیم ما آشنا شوید!

اعضای تیم تحریریه ویولت گیمرز

علی حیدریان

مدیرمسئول، برنامه نویس، سردبیر

امیررضا صادق مقدم

دبیر بخش سینما

بهار عباس پور

دبیر بخش انیمه

رهام هدایتی

دبیر بخش بازی

محمدرضا دیزج خلیلی

نویسنده بازی

رهام نقوی

نویسنده بازی

سهند رشیدی احمد آبادی

نویسنده بازی

حسام رضایی

نویسنده بازی

محمد مظفری

گوینده

محمد خسروی

گوینده

علی بخششی

نویسنده بازی

پارسا قربانی مقدم

نویسنده بازی

امیر مهدی آصفی فر

نویسنده بازی

ایلیا نصیر نژاد

نویسنده بازی

پویا سعیدی

نویسنده سینما

محمدرضا بهزادی

نویسنده انیمه

رضا باروت کوبیان

نویسنده سینما و انیمه

GameNewNews

همکار بخش داستان بازی ها

نعیم دلاوری

نویسنده سینما

شما نیز دوست دارید در بین ما باشید؟ پس

به ما پیوندید!