انیمهتیترمقالات انیمهمنتخب سردبیر

انیمه های ممنوعه | معرفی 18 انیمه ای که در کشورهای مختلف ممنوع الپخش شدند

دهه هفتاد و هشتاد میلادی را می‌توان دوران مهمی برای انیمه های ژاپنی دانست. در این دهه با ظهور کارگردانان صاحب نامی مانند هایائو میازاکی و تاکاهاتا و همچنین رشد چشمگیر انیمه های تلویزیونی با سبک مکا محبوبیت انیمه های ژاپنی در کشورهای اروپایی و آمریکا رشد چشمگیری را یافت. این روند بخصوص در دهه نود و قرن بیست و یکم پیشرفت چشمگیری را داشت. تا جایی که امروزه بینندگان زیادی از سراسر جهان به تماشای این آثار می‌پردازند. اما این موضوع برای تمام انیمه ها صدق نمی‌کند. و برخی از انیمه ها هستند که در کشور های مختلف پخششان ممنوع می‌شود. ممنوع شدن یک انیمه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد ولی می‌توان اینگونه گفت که یکی از اصلی ترین این دلایل نمایش خشونت بی حد و مرز است. با ویولت گیمرز همراه باشید تا به معرفی برخی از جنجالی ترین و عجیب ترین انیمه های ممنوعه بپردازیم.

18، انیمه Kinnikuman

( ممنوع شده در فرانسه )

kinnikuman

این انیمه یک ماجراجویی بامزه از کشتی میان ابرقهرمانان و مبارزه با شياطين است. این انیمه سرشار از لحظات کمدی است و حتما باعث می‌شود که از خود بپرسید این اثر بی آزار چگونه خشم مسئولان در فرانسه را برانگیخت. جواب این سوال در لباس یک سرباز نازی از زمان جنگ جهانی دوم خلاصه می‌شود. یکی از شخصیت های خوب و بامزه این انیمه در هنگام مبارزات لباس نازی ها را می‌پوشد. با اینکه این شخصیت هیچ چیز از ایدئولوژی نازیسم نداشت و آن لباس را تنها به این خاطر که متعلق به پدربزرگش بود می‌پوشید. اما همین لباس کافی بود تا مسئولان در فرانسه تصمیم بر ممنوع کردن آن بگیرند.

17، انیمه wicked City

( ممنوع شده در آمریکا و انگلستان )

انیمه wicked City

اگر بحث خشونت در انیمه ها مطرح باشد نام یوشیاکی کاواجیری کارگردان صاحب نام انیمه ژاپن میدرخشد. از معروف ترین آثار این کارگردان می‌توان به انیمه طومار نینجا و ومپایر دی اشاره کرد. کاواجیری از نشان دادن بی پرده قطع شدن اعضای بدن و خشونت جنسی هیچ واهمه ای ندارد و انیمه wicked City بعنوان یکی از اولین آثار او می‌تواند این خصوصیتش را بنمایش بگذارد.

انیمه wicked City در یک دنیای سرد و تاریک جریان دارد که شیاطین از جهان خود پا به جهان انسان ها می‌گذارند. در این میان یک مامور مرد از جهان انسان ها و یک مامور زن از جهان شیاطین مامور می‌شوند تا از یک فرد مهم در مقابل حملات شیاطین افراطی محافظت کنند. این انیمه سرشار از اکشن های خشونت آمیز، خشونت جنسی و وحشت جسمی است. این موارد باعث شد که این انیمه در آمریکا و انگلستان ممنوع شود. اما بعدها نسخه ای از این انیمه با حذف برخی از صحنه ها وارد بازار آمریکا شد.

16، انیمه های ممنوعه : انیمه midori

( ممنوع شده در تمام جهان )

انیمه midori

اگر پای انیمه های ممنوعه در میان باشد بدون شک هیچ انیمه ای به اندازه midori ممنوع و مورد تنفر واقع نشده است. انیمه ای که می‌توان از آن بعنوان ممنوعه ترین انیمه نام برد. این انیمه داستان یک دختر بچه به نام میدوری را روایت می‌کند که بعد از مرگ مادرش برای ادامه زندگی به یک سیرک می‌رود. میدوری پس از ورودش به سیرک مورد آزار و اذیت سادیسمی اعزای سیرک قرار می‌گیرد. در این انیمه حیوان آزاری، کودک آزاری و بیرون ریختن اعضای بدن یکی پس از دیگری به تصویر در می‌آیند.

این موارد باعث این شد که انیمه میدوری در سراسر جهان ممنوع شود و حتی دیسک های موجود آن نیز توسط مردم خشمگین نابود شود. خشم و تنفر نسبت به این انیمه حتی قبل از شروع ساخت آن نیز وجود داشت بقدری که هیچ اسپانسری حاظر به حمایت از آن نبود. این مورد سبب شد تا کارگردان انیمه حدود پنج هزار صفحه را خودش بتنهایی ترسیم کند که در نوع خود یک رکورد است. با معرفی انیمه های ممنوعه با ویولت گیمرز همراه باشید.

15، انیمه Sailor moon

( انیمه ممنوعه در کانادا و عربستان )

انیمه Sailor moon

از فضای مشتنج و عجیب انیمه میدوری که خارج شویم در شماره بعدی از لیست انیمه های ممنوعه شما را با یکی از شادترین و سرزنده ترین انیمه های دخترانه تاریخ یعنی Sailor Moon آشنا خواهیم کرد. داستان این انیمه که منبع الهام انیمیشن دختر کفشدوزکی نیز بوده است داستان دختر مدرسه ای را روایت میکند که بعد از نجات زندگی یک گربه زندگی اش کاملا دگرگون میشود. زیرا با قدرت های عجیبی که گربه مرموز به او میدهد باید از زمین در برابر هیولاهایی که انرژی زندگی مردم را میدزدند محافظت کند.

طبق قوانین کشور عربستان سعودی هر رسانه ای که در آن یک شخصیت زن در نقش اصلی باشد ممنوع میشود. به همین علت انیمه Sailor Moon که جز محبوب ترین و تاثیرگذار ترین انیمه های دخترانه محسوب میشود در این کشور گرفتار این قانون شد. اما این انیمه در آمریکای شمالی و بخصوص در کانادا نیز مشکلاتی را تجربه کرد. انیمه Sailor Moon در آن سال ها محبوبیت زیادی در بین دختران خردسال و نوجوان داشت همین موضوع سبب شد تا رسانه های کانادا نوع برهنگی که در برخی از لحظات این انیمه وجود داشت را خطری برای سبک زندگی این رنج سنی ببینند. به همین علت بسیاری از لحظات این انیمه در این کشور سانسور شد.

14، انیمه genocyber

( ممنوعه در ژاپن )

انیمه Genocyber

نوبتی هم که باشد نوبت به انیمه ای میرسد که بسیاری از رسانه ها و مخاطبین به آن لقب خشن ترین انیمه تاریخ را داده اند!. انیمه ای که در آن صدای شلیک گلوله و نابود شدن اعضای بدن به بدترین شکل ممکن حتی یک لحظه هم شما را رها نخواهند کرد!. این انیمه داستان دختری را روایت میکند که بعد از دستکاری بدنش توسط دانشمندان و سپس فرارش از آزمایشگاه علاوه بر مشکلات درونی خودش باید با افرادی که در تعقیب او هستند نیز مبارزه کند. داستانی که ممکن است برخی اوقات گنگ و شتاب زده بنظر برسد اما اتمسفر و خشونت سنگین اثر در کنار موسیقی متن شنیدنی آن از جمله نکاتی هستند که شما را مجاب به دیدن این انیمه میکنند.

انیمه Genocyber ترکیبی از زیر ژانرهای وحشت جسمی و مکا میباشد که که در آن بدن انسان در تقابلی با تکنولوژی و ذهن قرار دارد. تقابلی که باعث میشود تا شاهد تغییرات و نابودی عجیب اعضای بدن باشیم. این مسائل که بخش بزرگی از خشونت بالای انیمه را نیز به خود اختصاص داده اند باعث شدند تا این انیمه بلافاصله بعد از اکران در ژاپن در لیست انیمه های ممنوعه قرار بگیرد. همچنین شما مخاطبین ویولت گیمرز میتوانید با مطالعه مقاله ترسناک ترین انیمه های تاریخ با انیمه های مشابه بیشتری از این قبیل آشنا شوید.

13، انیمه pokemon

(انیمه ممنوعه در عربستان)

انیمه pokemon

این سری از محبوب ترین و پرسودترین آثار انیمه ای میباشد و در سال های گذشته بازی ویدیویی آن نیز به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد. در این انیمه موجوداتی به نام پوکمون با اتحاد با انسان ها و یا استادان انسان خود سعی میکنند که رازهای سیاره خود را کشف کنند. این انیمه شامل لحظات احساسی و بامزه زیادی بخصوص بین انسان ها و پوکمون ها میباشد. البته این انیمه از نظر مقامات عربستانی خیلی بامزه نبود. به اعتقاد آن ها این انیمه قمار و صهیونیسم را ترویج میکند و تصمیم گرفتند تا این انیمه را در کشورشان ممنوع کنند.

12، انیمه Kite

(ممنوع شده در نروژ)

انیمه Kite

این انیمه شامل دو قسمت کوتاه است که در برخی از نسخه ها در یک قسمت ادغام شده است. انیمه Kite داستان دختری به نام کاوا را روایت میکند که هر چند در ظاهر چهره کودکانه و معصومی دارد ولی در واقع یک آدم کش حرفه ای است. کاوا که به نوعی در بند اسارت است بعد از ملاقات با یک پسر زندگی اش تغییر بزرگی پیدا میکند و درصدد انتقام بر می آید. انیمه کایت با وجود زمان کوتاه خود اکشن هیجان انگیز و بی رحمانه ای را تحویل مخاطبان خود میدهد. با اینکه این انیمه شامل لحظات اکشن خشونت آمیز زیادی میباشد اما دلیل ممنوع شدنش در نروژ نکته دیگری بود. این انیمه در نروژ با اتهام نشان دادن خشونت بر علیه کودکان مواجه شد. و از آنجایی که این کشور قوانین سختی را در این زمینه دارد این انیمه را وارد لیست انیمه های ممنوع الپخش کردند.

11، انیمه Paranoia agent

( ممنوع شده در ژاپن)

انیمه Paranoia agent

 اگر قرار باشد فهرستی از بهترین کارگردانان انیمه تمام ادوار تهیه کنیم بی شک ساتوشی کن افسانه ای یکی از بالاترین رتبه های لیست را به خودش اختصاص می‌دهد. مردی که به روایت های کابوس وار و روانکاوی هایش در اتمسفری تاریک و مرموز معروف است. انیمه paranoia Agent در مورد شهری است که مردمش مورد حمله یک پسر بچه مدرسه ای با چوب بیس‌بال قرار می‌گیرند. این انیمه با اینکه بخش های کارآگاهی و جنایی را در خود دارد اما بخش زیادی از آن که جذاب ترین بخشش نیز است به مشکلات شخصی و روانی شخصیت هایش می‌پردازد. این انیمه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به آثار ساتوشی کن باشد اما paranoia Agent در تلویزیون ژاپن ممنوع الپخش شد و تنها در یک شبکه ماهواره ای به نمایش در آمد. علت آن هم خشونت و محتوایی بود که تلویزیون ژاپن آن را مناسب پخش ندانست.

10، انیمه Elfen lied

( انیمه ممنوعه در چین)

انیمه Elfen lied

این انیمه با فرار یک دختر از آزمایشگاه دولتی آغاز میشود. انیمه Elfen lied درست در همین لحظه آغازین خشونت فوق العاده بالای خود را به رخ همگان میکشد. اعضای بدنی که یکی پس از دیگری قطع میشوند و حمام خونی که در آزمایشگاه به پا میوفتد میتواند بسیاری از بینندگان را شوکه کند. انیمه ترانه پریان بی شک یکی از خشونت آمیز ترین انیمه های تلویزیونی است که خشونت اندازه آن را در کمتر اثری میتوان یافت. در حالی که این ویژگی ها میتواند برای بسیاری از بینندگان هیجان انگیز باشد اما این میزان از خشونت کافی بود تا مقامات چینی تصمیم بر ممنوع کردن آن بگیرند. با معرفی انیمه های ممنوعه با ویولت گیمرز همراه باشید.

9، انیمه Death note

( ممنوع شده در چین و روسیه)

انیمه Death note

انیمه دفترچه مرگ یک انیمه 37 قسمتی است که توسط استدیو مدهاوس از مانگای فوق‌العاده محبوبی به همین نام اقتباس شد. انیمه Death note نیز به مانند منبع اقتباس خود به موفقیت و محبوبیت چشمگیری دست یافت به حدی که می‌توان از آن بعنوان یکی از محبوب ترین انیمه های تمام ادوار نام برد. دفترچه مرگ داستان یک پسر مدرسه ای را روایت می‌کند که بعد از پیدا کردن یک دفترچه قدرت های خاصی را بدست می‌آورد. تنها کافی است که او نام شخص مورد نظرش را در دفترچه یادداشت کند تا او را با ایست قلبی به کام مرگ بفرستد.

لایت یاگامی از این قدرت برای اصلاح جامعه و به قتل رساندن افرادی که آنان را فسادی برای جامعه می‌داند استفاده می‌کند. همین موارد الهام بخش اتفاقاتی در دنیای واقعی نیز شد. زیرا طرفداران این انیمه با تهیه کردن دفترچه های این انیمه نام افرادی که از آنان تنفر داشتند و خواهان مرگشان بودند را در آن یادداشت می‌کردند. این موارد باعث شد تا چین و روسیه این انیمه رو مخرب توصیف کنند.

8، انیمه Hetalia axis powers

(ممنوع شده در کره جنوبی)

انیمه Hetalia axis powers

انیمه Hetalia یک انیمه کمدی است که در خلال جنگ جهانی اول و دوم جریان دارد. در این انیمه هر یک از کشورهای درگیر جنگ در قالب یک شخصیت در انیمه حضور دارند. بعنوان مثال شخصیت های ایتالیا، آلمان و ژاپن با توجه به رابطه دوستانه خود در زمان جنگ در انیمه نیز رابطه دوستانه و بامزه ای را دارند. با اینکه این انیمه درون مایه کمدی دارد اما شخصیتی که در این انیمه نماینده کره جنوبی بود به مزاج مسولان کره ای خوش نیامد و آن را یک توهین ملی خواندند. اما ماجرا تنها به ممنوع کردن این انیمه ختم نشد و آن ها با اعتراضات و مخالفت هایشان کار را به جایی رساندند که استدیو سازنده انیمه مجبور به حذف تمامی صحنه های شخصیت کره جنوبی و اشارات به آن شد.

7، انیمه High school dxd

( انیمه ممنوعه در نیوزلند )

انیمه High school dxd

انیمه دبیرستان دی ایکس دی اثری در زمینه عاشقانه و مدرسه ای میباشد. این انیمه بر اساس یک سری لایت نوول موفق با همین نام است. این انیمه داستان پسر مدرسه ای به نام هیودو را روایت می‌کند که بعد از کشته شدنش توسط شخصی بعنوان یک شیطان احیا می‌شود تا به خانواده شیطانی او خدمت کند. انیمه high school dxd شامل لحظات کمدی بین فرشتگان و شیاطین است اما وجود صحنه های غیر اخلاقی بسیار زیاد در آن سبب شد تا مقامات نیوزلندی محتوای آن را مخرب بدانند. با معرفی انیمه های ممنوعه با ویولت گیمرز همراه باشید.

6، انیمه attack on titan

( انیمه ممنوعه در چین)

انیمه اتک آن تایتان

انیمه اتک آن تایتان یکی از موفق ترین آثار تلویزیونی دهه اخیر است که با موفقیت چشمگیر خود توانست میلیون ها بیننده را از سراسر جهان با دنیای انیمه آشنا کند. این اثر در یک دنیای خیالی جریان دارد که در آن غول های عظیم الجثه بقای نسل انسان ها تهدید میکنند. با اینکه انسان ها با ساختن دیوارهای بلندی خود را از این خطر حفظ کرده اند اما همچنان خطراتی آنان را تهدید میکند. عطش آزادی و امید برای رفتن به بیرون از دیوارها ماجراجویی های هیجان انگیز و بیاد ماندنی را خلق میکند. این اثر با روایت داستان فوق العاده و پیچ و تاب های داستانی اش و صد البته اکشن فوق العاده اش به محبوبیت چشمگیری در سراسر جهان دست یافت. اما مقامات چینی این حجم از خشونت را قبول نکردند و تصمیم بر ممنوع کردن این انیمه گرفتند.

همچنین بخوانید: رتبه بندی محبوب ترین شخصیت های اتک آن تایتان

5، انیمه Tokyo ghoul

( انیمه ممنوعه در چین و روسیه)

انیمه توکیو غول

انیمه توکیو غول اقتباسی از مانگای موفق و پر فروشی به همین نام به قلم سوئی ایشیدا است. هر چند که این انیمه بعد از جدایی از مانگا انتقادات زیادی را دریافت کرد اما بدون شک انیمه Tokyo ghoul از محبوب ترین آثار سال های اخیر است. در جهان این انیمه انسان ها در کنار غول هایی که از گوشت انسان تغذیه میکنند زندگی میکنند. در این میان پسری به نام کانکی بعد از پشت سر گذاشتن اتفاقاتی تبدیل به یک نیمه انسان نیمه غول میشود. کانکی بعد از آشنایی با یک گروه خود را در بین درگیری با غول هایی دیگر از ناحیه های مختلف و شکارچیان غول میبیند. انیمه توکیو غول شامل لحظات ترسناک و اکشن های نفس گیر در شب های توکیو است.

خشونت قابل توجه در این اثر سبب شد تا چین و روسیه تصمیم به ممنوع الپخش کردن این انیمه بگیرند. همچنین مقامات چینی اعتقاد داشتند این انیمه جوانان چینی را به رفتار های خود آسیب رسان مانند ایجاد طرح ها و نماد های این انیمه بر روی پوستشان دعوت میکند.

4، انیمه How Not To Summon a Demon Lord

( انیمه ممنوعه در استرالیا )

انیمه How not to summon a demon lord

این انیمه داستان پسری به نام تاکوما را روایت میکند که در یک بازی ویدیوئی به نام Cross Reverie به شدت خبره است و بیشتر وقت زندگی اش را صرف تجربه این بازی میکند. اما یک روز او ناگهان در جهان این بازی توسط دو دختر که قصد به بردگی گرفتن او را دارند تناسخ میابد. تناسخی که به علت توانایی و امتیاز بالای تاکوما در بازی طبق نقشه پیش نمیرود. این انیمه به علت صحنه های غیر اخلاقی و برهنگی زیاد شخصیت های اصلی توسط کشور استرالیا برای جوانان مخرب توصیف شد و باعث شد که این انیمه در لیست انیمه های ممنوعه این کشور قرار بگیرد. کشوری که قوانین بسیار سخت گیرانه ای را در مقابل چنین انیمه هایی دارد.

3، انیمه Mr osomatsu

(انیمه ممنوعه در ژاپن)

انیمه Mr osomatsu

ایده ایجاد کمدی و یا شوخی با آثار دیگر چیز جدیدی نیست و بعنوان مثال در سینما فیلم های Scary movie در این دسته قرار میگیرند. اما در ژاپن قوانین سفت و سختی در زمینه کپی رایت وجود دارد و همین سبب ممنوع الپخش شدن این انیمه را فراهم کرد. این انیمه که ماجرا های خنده دار شش برادر را دنبال میکند در قسمت اول خود با بازسازی صحنه های مشابهی از انیمه های معروف مانند دراگون بال و اتک آن تایتان با اتهام نقص قوانین در ژاپن مواجه شد و قسمت اول آن از تمام فروشگاه و رسانه ها حذف و پخشش ممنوع گردید.

2، انیمه My hero academia

( انیمه ممنوعه در چین)

انیمه آکادمی قهرمان من یکی دیگر از انیمه های ممنوعه در چین است که خبر ممنوع شدنش بسیاری از طرفداران رو شوکه کرد. در دنیای این انیمه هشتاد درصد مردم جهان با بدست آوردن قدرتی به نام کوسه به قدرت های ماورالطبیعی دست پیدا کرده اند. عده ای از این دسته که قدرت های خاص تری دارند از قدرت خودشان برای مقابله با افرادی که از قدرت هاي خود استفاده نادرست می‌کنند استفاده می‌کنند که آنان را قهرمانان می‌نامند. میدوریا شخصیت اصلی این انیمه بزرگترین آرزویش تبدیل شدن به یک قهرمان است اما مشکل اینجاست که او جز آن هشتاد درصد نیست. زندگی او بعد از ملاقات اتفاقی با بزرگترین قهرمان جهان یعنی آلمایت دستخوش تغییرات زیادی می‌شود.

انیمه آکادمی قهرمان من با خلق یک دنیای ابرقهرمانی پر جزئیات و هیجان انگیز می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به این آثار باشد. اما مقامات چینی در کمال ناباوری تصمیم به ممنوع کردن این اثر گرفتند زیرا یکی از شخصیت های این انیمه به نام دکتر گاراکی نامش با یکی از دکتران ژاپنی در جنگ جهانی دوم همخوانی داشت. دکتری که با آزمایشات انسانی بر روی چینی ها شناخته می‌شود.

1، انیمه Mushoku Tensei

(انیمه ممنوعه در چین)

انیمه موشوکو تنسی

انیمه موشوکو تنسی انیمه ای در سبک ایسکای و فانتزی است که در زمان کوتاه عرضه خود توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. داستان این انیمه از جایی آغاز میشود که یک مرد میانسال و گوشه گیر بعد از تصادف و مرگش خود را در قالب یک کودک در یک جهان فانتزی میبیند. حال این شخصیت سعی میکند از ویژگی های منفی زندگی سابقش فاصله بگیرد و بر ترس هایش غلبه کند. او بعد از طی اتفاقاتی و آشنایی با شخصیت های گوناگون سفری پر از خطر و ماجرا را برای رسیدن به هدفش آغاز میکند.

این انیمه دارای یک دنیای فانتزی غنی و پر از جزییات است که بی شک میتوان آن را در دسته بهترین انیمه های فانتزی قرار داد. با این حال این انیمه در چین به علت نقص ارزش ها و اخلاقیات به نامناسب بودن برای افراد زیر سن قانونی متهم شد و از شبکه های استریم این کشور پاک شد.

از اینکه با ویولت گیمرز در معرفی انیمه های ممنوعه همراه بودید از شما سپاس گذاریم. لازم به ذکر است که این لیست بر اساس تاریخ انتشار چینش شده بود. انیمه مورد علاقه شما در این لیست کدام است و کدام دلیل برای ممنوع شدن برای شما از همه جالب تر بود؟ یا اینکه چقدر با خشونت در انیمه ها موافق هستید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

ممنوعه ترین انیمه جهان چیست؟

انیمه Midori ممنوعه ترین انیمه جهان است و در تمام کشورهای جهان ممنوع الپخش شده است.

چرا انیمه توکیو غول ممنوع الپخش شد؟

دولت چین علت آن را خشونت بیش از اندازه و ترغیب جوانان به رفتارهای خود آسیب رسان بیان کرد

متداول ترین علت ممنوع الپخش شدن در انیمه ها چیست؟

خشونت بیش از اندازه متداول ترین دلیل ممنوع الپخش شدن در انیمه ها است

کدام انیمه بیشتر از سایر کشورها دست به ممنوع الپخش کردن انیمه ها میزند؟

کشور چین با ممنوع کردن 38 انیمه در این زمینه رکورد دار است.

دیگر مطالب

اشتراک در
اطلاع از
guest
73 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Giorno
Giorno
2 سال‌ قبل

انیمه midori داستان غم انگیزی داشت، درسته که حالا خیلی منزجر کننده است ولی اینکه تو تمام دنیا جز انیمه های ممنوعه بشه و دیسک هاش نابود شه حقش نبود

پارسا
پاسخ به  Giorno
2 سال‌ قبل

اره

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  Giorno
9 ماه قبل

غم انگیز؟ هر بلایی که سر این زباله آوردن حقش بوده من بودم کارگردان رو مینداختم زندان

#(AC)
#(AC)
2 سال‌ قبل

ممنوعیت اکثرشون خیلی عجیب بود مخصوصاً اونایی که تو چین ممنوع شده بودن، ولی ممنوع کردن میدوری کاملا واجب بود. درسته که ممنوعش کردن ولی ما خود درگیری ها همه مون دیدیمشXD.

راستی منم امروز دفترچه مرگ خریدم و اولین اسم رو توش نوشتم😂

آرین
آرین
پاسخ به  رضا باروت کوبیان
2 سال‌ قبل

سلام
تصویرتون رو ندیدن، خداروشکر چیزی نمی‌شه.

صادق
صادق
پاسخ به  #(AC)
1 سال قبل

چرا شما 2 تا مثل دیوانه ها می‌خندید
اتفاقاً باید هم این آشغال ها ممنوع اعلام می‌شدند
خشونت و مستهجن و کثافت و انحراف به درد همون مردم منحرف ژاپن میخوره

Arman
Arman
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

😂باشه زنگ میزنم بهشون میگم

علی
علی
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

برو بابا حرف مفت نزن

کیانا
کیانا
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

بالاخره یه نفر حرف درست زد خشونت ژاپن به حدی زیاده که ایتا فقط گل و بلبلشو میبینن

تینا
تینا
پاسخ به  کیانا
1 سال قبل

خواهرم به شما مربوطی نیست به جای اینکه تو زندگی بقیه سرک بکشین ی همتی کنین از عتیقه بودن در بیاید بلکه جامعمون کمی پیشرفت کنه حداقل تا رده میانی بیایم جزو اخرین کشور داغون نباشیم😂😂😂😂 حاضرم شرط ببندم تنها کاری که تو زندگیت بلدی همینه یا عینه این پیرزنا هی بشینی با رفیقات غیبت کنی و حسادت کنی.

ضد میمون
ضد میمون
پاسخ به  کیانا
9 ماه قبل

در حدی نمیبینمت که به احمقایی مثل تو و امثال تو جواب پس بدم فقط اگه اوتاکو نیستی یا انیمه دوست نیستی غلط میکنی توهین می کنی تو مشکل داری نگاه نکن ولی حق نداری نظر بدی و به انیمه اتاکو ها توهین کنی. اینو یادت باشه

هاروکو
هاروکو
پاسخ به  کیانا
9 ماه قبل

خو بهم بگو انیمه ی دفترچه ی مرگ کجاش بده؟بگو نه بگو

یک اتاکو
یک اتاکو
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

تو برو چاپلوسی های خودت رو بکن که اومدی انیمه های ممنوعه میخوانی بعد این حرف ها رو میزنی. توی سطح اصلا در حدی نیستی از این کار ها بکنی

ایم آ مایکی فنس
ایم آ مایکی فنس
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

سیدحاظرم 1 میل بدم دیگه کلا دهنتو ببیندی🗿
ژاپنی که کلا کشور خیلی پیشرفته ایه داره مردمشو مجبور به دیدن بعضی از انیمه ها میکنه

به توچه
به توچه
پاسخ به  صادق
1 سال قبل

میشه دهنتو ببندی هیتر؟ 😊

hanako
hanako
پاسخ به  صادق
9 ماه قبل

داداش مشکل داری این ژانر هارو نبین

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  صادق
9 ماه قبل

آفرین این ژاپنی ها واقعا خیلی ذهن مریض و بیماری دارن

هاروکو
هاروکو
پاسخ به  Dr sana
9 ماه قبل

هاها الان یه جوری میگی انگار خودت ذهنت خیلی سالمه . والا اونا ذهنشون از تو سالمتره

Ken kitano
Ken kitano
2 سال‌ قبل

Midori: Shoujo Tsubaki
رو هر جا گشتم کاملش گیر نیومد(با ساب) ی چن جا بود ساب نداشت نفهمیدم چ شد کلا ولی اونقد ک میگفتن هم ناراحت کننده یا حال بهم زن نبود

احسان
احسان
پاسخ به  رضا باروت کوبیان
1 سال قبل

در عرض 20 ثانیه 16تا حمله از سمت سایت به سیستم من شد که انتی ویروس شناسایی کرد حالا اگه این وسط چیزی از زیر دست انتی ویروس در رفته نمیدونم — عمو شما با کله میری همه جا خخخ شک ندارم پر ویروسه سیستم ات

#(AC)
#(AC)
پاسخ به  Ken kitano
2 سال‌ قبل

ت.ل.گرام منو داری؟

اگه داری پیام بده با هاردساب انگلیسی بفرستم.

Luffy
Luffy
2 سال‌ قبل

عجیبه فکر نمیکردم آکادمی قهرمان من هم جز انیمه های ممنوعه باشه، حالا شاید اسمش تصادفی باشه اصلا 😑

آقا صداقت
آقا صداقت
پاسخ به  Luffy
1 سال قبل

تصادفی نیست نفرت زیادی بین مردم چین و ژاپن ولی خداییش ژاپنیها اسم اون دکتر چطور گیر آوردن😐🗿🚬

هاروکو
هاروکو
پاسخ به  Luffy
9 ماه قبل

اره نه اصن پشمام ریخت😂

آرین
آرین
2 سال‌ قبل

سلام
بیشتر سلیقه‌ای برخورد می‌شه.

آرمان
آرمان
پاسخ به  آرین
1 سال قبل

والا بعضی مسائل مثل خشونت و محتوای جنسی مواردی نیستن که بشه گفت سلیقه ایه اتفاقا این صحبت شما سلیقه ایه خودش

کیانا
کیانا
پاسخ به  آرمان
1 سال قبل

دقیقا انیمه مینوری خشونت جنسیش افتضاحه این چیز سلیقه ای نیست

ناشناس
ناشناس
1 سال قبل

ماشالا ایرانم که همچیو ازادی گذاشته

عرفان
عرفان
1 سال قبل

کنار همشون یه ایرانم بزار 😂

Majnon
Majnon
1 سال قبل

خاک تو سر چین که انیمه ای مثل attack on titan رو ممنوع کرده هزارن چیز تو کلشون

تینا
تینا
پاسخ به  Majnon
1 سال قبل

اون انیمه خدایی خیلی خوب بود به من خیلی انگیزه زندگی میداد وقتی میبینه چقد سختی میگذرونن😭😭 واقعا نمی فهمن.
ینی اگه ما جوونا با همچین چیزی خشن بشیم قطعا مشکل روانی داره طرف 😂 چون با این تیک تاک و این همه چیزای مجازی رمان فیلم یوتیوب و … پیشرفت کرده چینیا دیگه زیادی حساسن!!!

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  Majnon
9 ماه قبل

دم چین گرم که این انیمه مزخرف رو ممنوع کرد، با این پایان چرتی که داشت هر چقدر کمتر اینو ببینن و ممنوع بشه حقشه

هاروکو
هاروکو
پاسخ به  Dr sana
9 ماه قبل

منظورت اتک؟

3gatsu
3gatsu
1 سال قبل

انیمه فقط انیمه های ایچی و انیمه های هنتای 😁 ولی جدا از شوخی این دسته از انیمه های صحنه دار معمولا آش دهن سوزی نیستن مثلا ممکنه یه فیلم صحنه دار باشه که داستان و در کل کیفیت خوبی خوبی داشته باشه ولی تو انیمه ها بجز چند مورد خیلی چنین آثاری دیده نمیشه، البته بگم بیشتر بخاطر اینه که آثار اينچنينی آنچنان تو ژاپن سرمایه گذاری نمیشه وگرنه مانگای خوب اینچنینی زیاد داریم مثلا مانگاهای پون پون و برزرک و… صحنه های غیر اخلاقی و برهنگی زیاد دارن ولی چون یکمم سنگینن و اقتباس از روشون ریسکی هست سراغش نمیرن

nazanin
nazanin
پاسخ به  3gatsu
1 سال قبل

چقدر اطلاعات دارید🤐

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  3gatsu
9 ماه قبل

همون بهتر که روی این زباله های حال به هم زن سرمایه گذاری نشه من نمی‌فهمم تا وقتی که اثر خوبی مثل مای هیرو با اون همه شخصیت جذاب وجود داره کی میشینه اینا رو ببینه

نلنبدببنپی
نلنبدببنپی
پاسخ به  Dr sana
8 ماه قبل

بدت میاد هیت نده خب داداشم تو بدت میاد به ماها که طرفداریم چه ربطی داره خب خیلی بدت میاد از این چیزا نبین خب ماهایی که دوست داریم هم میبینیم ولی هیت نده خواهشاً

انیم‌دوست
انیم‌دوست
1 سال قبل

تو‌ایران‌ممنوع‌نیست
تازه‌دان‌دوبله‌‌فارسی‌میکنن

Rio
Rio
پاسخ به  انیم‌دوست
1 سال قبل

یسری آثار خاص فقط پخش میشن اونم از سرویس های استریم یا سایت های دانلود که نمیدونم کارشون چطوریه ولی همون هام در صورت لزوم حسابی سان میشن نمونه اش تایتان های اتک

Niloo
Niloo
1 سال قبل

دقیقا برای همینه از چینی ها خوشم میاد بببنید چقدر دقیقن و نگران اوضاع و تاثیر مخرب دوی جوونها شدیدا مخالف خشونتن حتی دادگاه ها جهت خشونت خانگی خیلی حساس عمل میکنن

Zali
Zali
1 سال قبل

چینیان چه حساسند

Niloo
Niloo
پاسخ به  Zali
1 سال قبل

چین به قشر جوون و خردسالش خیلی اهمیت میده خیلی از دوستان از روی نژاد پرستی و تعصب و عقده صحبت بی منطق میکنن و زیرسوال میبرنشون ولی افرادی که به چین سفر میکنند از نردیک براشون ملموسه حتی تو تلویزیون چین زمانی که رقص پخش میشه و حاوی حرکات اکروباتیکه جهت جلوگیری از هیجان نوجونها زیرنویس میاد که ابن حرکات رو در خانه تقلید نکنید خطرناک است چین مخالف شدید خشونت پروریه صداتون اونجا بره بالا مردم فکرمیکنن شما بیمارین

Jotaro
Jotaro
1 سال قبل

کسایی که میگن ژاپنی ها خیلی خشنن و چینی ها چه درست کار خب برن پت و مت و باب اسفنجی ببینین یا همون انیمه های چینی

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  Jotaro
9 ماه قبل

انیمه های چینی شاهکارن الکی حرف نزن

زهرا
زهرا
1 سال قبل

فک کنم چینیا فقط فوتبالیست ها میبینن😂

یک عدد ع
یک عدد ع
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

😂😂😂

نادر
نادر
1 سال قبل

یس…کاواریو تکونی خوردم که تاحالا تو زندگی خودم نخورده بودم.😐😑🙄👣🕶

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط نادر
itachy
itachy
1 سال قبل

بابا انیمه ها واسه سرگرمیه الکی ممنوع میکنن بعضیا هم که شعر میگن ازه صحنه داشت یا خشونت داشت خوب عزیزم نبین مشکل مغزی داری وقتی خوشت نمیاد میبینی جز اینکه مشکل داری

یک اتاکو
یک اتاکو
1 سال قبل

انیمه ها بهترین در جهان هستن و در این هیچ شکی نیست و هیچ چیزی این رو تغییر نمیده

Dr sana
Dr sana
پاسخ به  یک اتاکو
9 ماه قبل

بهترین در جهان؟ حتما کی دراما ندیدی تو زندگیت

هاروکو
هاروکو
پاسخ به  Dr sana
9 ماه قبل

سانا خانوم این دیگه به سلیقه ربط داره. اصا هم کیدراما هم انیمه به روش خودشون شاهکار و بهترینن.من که از هر دو میبینم

Touka
Touka
پاسخ به  Dr sana
8 ماه قبل

فرقی ندارن به سلیقه ی خود فرد مربوط میشه شما هم بدت میاد میتونی نبینی حرف اضافی هم نزنی عزیزم که به ما بر بخوره

ٍED
ٍED
1 سال قبل

اون انیمه میدوری رو از چه سایتی میتونم دانلود کنم؟ 🙂

uri
uri
پاسخ به  ٍED
1 سال قبل

gogoanime

ایم آ مایکی فنس
ایم آ مایکی فنس
1 سال قبل

اونایی ت چین ممنوع بودن ناموسا عجیب بود…
مثلا ب نظرم اتک ان تایتان،توکیو غول و..
من خودم ابنارو دیدم قبلا

ایم آ مایکی فنس
ایم آ مایکی فنس
1 سال قبل

حاجی اینا فازشون چیه ک میان در مورد انیمه جست و جو میکنن میان اینجا چرند میگن

fardinmirzari@gm
fardinmirzari@gm
پاسخ به  ایم آ مایکی فنس
1 سال قبل

فهمیدی به منم بگو 😂

ددد
ددد
1 سال قبل

با اتک موافقم.
انیمه مناسبی نیست.

mehdi
mehdi
1 سال قبل

واقعا اصلا فاز کشور چین قابل درک نیست تمام انیمه های باحال رو ممنوع اعلام کرده 😐😂

Sadeghi
Sadeghi
1 سال قبل

سلام بعضی ها فکر میکنند چین الکی ممنوع کرده!! بنده روانشناس هستم. انیمه هایی که در چین ممنوع میشه؛ دارای علوم جدیدی هستند که شبیه به سابلیمینال ها میمونن. یعنی بر روی مخاطب تاثیر گذاری طولانی مدت داره. این شبه سابلیمینال ها، طول موج صوت خاصی هستند که با گوش غیر مسلح شنیده نمیشن… پس الکی به چین گیر ندید. به ژاپن گیر بدید که داره ایدئولوژی خودش رو به مردم دنیا تحمیل میکنه امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

Amir
Amir
11 ماه قبل

آثاری هستن که برای خیلیا مناسب نیستن وای سوال مهمی که دارم اینه که اینایی که تو تمام دنیا ممنوعه کجا دانلود کنیم

hanako
hanako
9 ماه قبل

برا دث نوت یه جوری میگن بچه ها دفترچه مرگ درست کردن انگار جادوعه اسم هرکی بنویسی میمره اگه اینطور بود الان نصف بشریت به ف*ا*ک رفته بود😐🔥

>_<
>_<
9 ماه قبل

فکر کنم ما اتاکو ها مشکل روانی داریم 90% کل کامنتا پرسیدن میدوری رو از کجا ببینیم😂😂😂😂😂

به تو ربطی دره؟
به تو ربطی دره؟
9 ماه قبل

داداشام کسی زیرنویس فارسی میدوری داره؟ بهم بده ایدی تلگرامم @DevidExternal
و حرفی دارم اینه که جای تعجب داره همه اون انیمه هایی که ممنوع چینه دوبله فارسیش تولید شده😐💔تازه اینا خیلی پروعن رودارن اگه ما الان تو چت انقد نمیگفتیم میومدن بابسفنجی هم ممنوع میکردن بقران😐😂💔

Dr sana
Dr sana
9 ماه قبل

انیمه میدوری خیلی چندش آور بود بخصوص صحنه اون مرغه واقعا حالم رو بهم زد، اصلا پیشنهاد نمیکنم مگه اینکه جز افرادی هستید که حالشون خوش نیست

Kourosh
Kourosh
5 ماه قبل

Mushoku Tensei آیا ادامه میابد ترو قرآن سریع جواب بدین